Burmistrz Gostynia jako organ prowadzący szkoły podstawowe informuje, że Premier RP Mateusz Morawiecki, Minister Zdrowia Łukasz Szumowski oraz Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski na konferencji prasowej poświęconej zagrożeniu epidemiologicznemu koronawirusem w dn. 11 marca 2020 r. poinformowali, że w dn. 12 i 13 marca (tj. czwartek i piątek) zajęcia w szkołach zostają zawieszone, to oznacza, że w tych dniach nie odbędą się żadne zajęcia dydaktyczne. Natomiast od 16- 25 marca szkoły będą zamknięte (zajęcia zawieszone).
W związku z powyższym w dniach 12 i 13 marca 2020r. nauczyciele sprawują opiekę nad dziećmi, których rodzice nie są w stanie w ciągu dwóch dni zorganizować opieki.


Kolejne informacje przekazane zostaną w piątek ( 13 marca) po spotkaniu z Burmistrzem.

Z poważaniem
Katarzyna Smektała


 

Dodatkowe informacje