Współpraca popłaca

aW listopadzie w naszej szkole miała miejsce zbiórka pluszowych misiów oraz artykułów papierniczych w ramach akcji „Dzień Pluszowego Misia” we współpracy z Przedszkolem Miejskim nr 4 w Gostyniu. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy, wraz ze swoimi rodzicami, licznie przyłączyli się do tej akcji. Głównym organizatorem akcji jest fundacja „Mam marzenie” (www.mammarzenie.org), a wszystkie podarowane przedmioty trafią do:

1. Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

2. Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

3. Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu

4. Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Fundacja „ Mam marzenie” poinformowała nas, że misie trafią do około sześciuset dzieci przebywających w wyżej wymienionych szpitalach. Otrzymaliśmy podziękowanie, gdyż dowieźliśmy do Poznania wyjątkowo dużą ilość zebranych darów. To zasługa wrażliwych i hojnych serc naszych uczniów i ich rodziców. W imieniu obdarowanych dzieci serdecznie i bardzo dziękujemy! Na zakończenie akcji 25 listopada klasa 6e przygotowała balik dla grupy 6 – latków „Krasnoludki” z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu. W jego trakcie dzieci bawiły się w różne zabawy oraz tańczyły między innymi słynne „Kaczuszki”, a następnie wzięły udział w konkursach, w których zwycięzcy otrzymali kolorowe dyplomy. Znaleźli się wśród nich: Maja Mikołajczak, Zosia Przybylska i Oliwia Furman. Wszyscy na zakończenie poczęstowani zostali pysznymi cukierkami.

a  a

Bogumiła Gano i Magdalena Szwengler