Inauguracja Roku Szkolnego 2020/2021

a1 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Po pięciu miesiącach nieobecności w murach szkoły, uczniowie wreszcie mogli spotkać się z kolegami z klasy, wychowawcami. Ten rok szkolny powitaliśmy inaczej niż zwykle. Rozpoczęcie odbyło się w trzech grupach wiekowych z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Po krótkim powitaniu przez panią dyrektor i oficjalnym otwarciu roku szkolnego 2020/2021, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie zostali zapoznani z procedurami, które obowiązywać będą w szkole od 1 września 2020 r. w związku z panującą sytuacją epidemiczną. O godzinie 9.00 w hali sportowej powitaliśmy najmłodszych uczniów naszej szkoły , którzy po raz pierwszy zobaczyli swoje nowe panie. Niektórzy trochę przestraszeni, inni uśmiechnięci wysłuchali tego, co wychowawczynie miały do przekazania. Wielu z nich opuszczało teren szkoły nie mogąc się doczekać kolejnego dnia z nowymi kolegami. Jesteśmy dumni z Was i Waszych rodziców, że zapoznali Was z nowymi procedurami i zadbali o bezpieczeństwo nie tylko Wasze, ale także innych, co widać było po różnokolorowych maseczkach, którymi zgodnie z procedurami zasłoniliście usta i nos.

DZIĘKUJEMY, A WSZYSTKIM UCZNIOM ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI

I JAK NAJLEPSZYCH WYNIKÓW Śmiech