Rozpoczęcie roku szkolnego 2019 / 2020

aOkres zasłużonych i wyczekiwanych wakacji za nami. Wypoczęliśmy i nabraliśmy sił. Każdy z Nas ma jeszcze w głowie mnóstwo wakacyjnych wspomnień. Jednak z pierwszymi wrześniowymi dniami nadszedł czas powrotu w szkolne mury, rozpoczęcia nowego etapu edukacyjnego oraz podjęcia trudu zdobywania wiedzy … 2 września na boisku szkolnym odbył się uroczysty apel rozpoczynający rok szkolny 2019 / 2020. Nowo wybrany Zarząd Samorządu Uczniowskiego powitał wszystkich zgromadzonych i poprowadził uroczystość, którą uatrakcyjniły wybrane wiersze deklamowane przez uczniów naszej szkoły. Pani Dyrektora, jak co roku, zabrała głos oficjalnie oznajmiając, że już czas ponownie zasiąść w szkolnych ławkach.

Korzystając z okazji chcielibyśmy życzyć:

• Rodzicom zaangażowania w nasze szkolne sprawy i cierpliwości;

• Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły zapału oraz energii do pracy;

• Uczniom samych sukcesów i pozytywnych momentów spędzonych w gronie rówieśników.

Mamy nadzieję, że wspólna współpraca i wysiłek przyniosą wiele sukcesów i zadowolenia.

Barbara Carvalho

Lidia Dudkiewicz