„Zaczarowana Melodia” wśród gwiazd

w „Koncercie dla Niepodległej” na PGE Narodowym

 a

            W październiku chór „Zaczarowana Melodia” otrzymał największą, niespodziewaną i zaskakującą propozycję. Stanisława Celińska zaprosiła chórzystów do zaśpiewania piosenki na Stadionie Narodowym podczas "Koncertu dla Niepodległej" z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Było to ogromne wyróżnienie i niepowtarzalne wydarzenie. Podczas "Koncertu dla Niepodległej" na jednej scenie wystąpiły największe gwiazdy polskiej muzyki, artyści wielu pokoleń, a ich występy uatrakcyjniały filmy i efekty specjalne. I w tym zaszczytnym gronie znalazła się także "Zaczarowana Melodia", która u boku Stanisławy Celińskiej wykonała utwór "Modlitwa o pokój" do muzyki Macieja Muraszko.

            Koncert transmitowany był "na żywo" 10 listopada 2018 roku przez największe stacje telewizyjne w kraju – TVP, TVN, Polsat oraz stacje radiowe.

a  a  a

a  a  a

a


 

Dodatkowe informacje