Kolędowo - Stanisława Celińska i chór „Zaczarowana Melodia”

 a

            Po wyjątkowym wydarzeniu, na PGE Narodowym, chórzystów spotkała jeszcze jedna nioczekiwana niespodzianka ze strony pani Stanisławy Celińskiej. „Zaczarowana Melodia” znów stanęła na jednej scenie z artystką. Tym razem w repertuarze kolędowym i w miejscu dobrze im znanym - w Bazylice Świętogórskiej w Gostyniu. Koncert „Kolędowo - Stanisława Celińska i goście” wymyśliła aktorka, a realizacji dokonała Telewizja Polska. Gwiazda sama zaprosiła gości i sama też dokonała wyboru miejsca, mówiąc o niepowtarzalnym klimacie Sanktuarium Róży Duchownej na Świętej Górze. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Wojciech Wysocki, i jak podkreśla sama artystka zaprzyjaźniony z nią chór „Zaczarowana Melodia”.

Realizacja odbyła się 13 grudnia 2018 roku. Koncert mogła obejrzeć cała Polska 25 grudnia o godz. 15.15 w TVP2 oraz 26 grudnia w TVP HD o godz. 12.25 lub w TVP Polonia o godz. 17.50.

a  a  a

a  a  a

a  a  a


 

Dodatkowe informacje