Cukierkowa „Zaczarowana Melodia”

w bajce muzycznej

„Czarnoksiężnik z krainy Oz. Powrót Dorotki”

 A

            Od lutego chórzyści pracowali nad nowym repertuarem przygotowywanym do bajki muzycznej „Czarnoksiężnik z krainy Oz. Powrót Dorotki”. Wśród piosenek znalazło się wiele autorskich, do których muzykę stworzyła pani Ewa Kuśnierek. Premiera przedstawienia miała miejsce 9 kwietnia 2019 roku. Trybuny były pełne widzów, chętni do obejrzenia zasiedli też bezpośrednio przed „sceną”. Do południa bajkę obejrzały przedszkolaki z gostyńskich placówek. Przed publicznością pokazał się z jak najlepszej strony „cukierkowy” chór „Zaczarowana Melodia”, obok przygotowana była orkiestra, której członkowie to przede wszystkim rodzice chórzystów. Muzyczna bajka grana była „na żywo”, dbając o wysoki poziom przedstawienia. W role wcielili się uczniowie z klasy VIIb, której wychowawcą jest pani dyrygent. Warto podkreślić, że bajka muzyczna powstała na podstawie animacji o takim samym tytule i jest autorskim projektem wyreżyserowanym przez p. Ewę Kuśnierek.

>>GALERIA<<

 


 

Dodatkowe informacje