Rok szkolny 2018/2019 –

rokiem sukcesów „Zaczarowanej Melodii”

 a

            Podsumowując rok szkolny 2018/2019 warto podkreślić, iż był to bardzo wyjątkowy i pracowity czas dla chóru „Zaczarowana Melodia”. Chórzyści wzięli udział w wielkich wydarzeniach, stanęli na jednej scenie z wieloma artystami polskiej estrady i promowali nie tylko szkołę, ale i miasto w skali ogólnopolskiej. Otrzymali nagrodę „Edmunda 2019”, a pani dyrygent otrzymała Laur Gostynia. Ponadto Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. Józefa Zeidlera doceniając wkład pracy dzieci i zaangażowanie rodziców ofiarowało chórzystom na pamiątkę płytę DVD z zarejestrowanym koncertem „Kolędowo Stanisława Celińska i goście”. Uroczyste przekazanie niespodzianek odbyło się po występie na Dniach Gostynia.

            Dziękuję Wszystkim, którzy z wielkim zaangażowaniem wspierali działalność chóru „Zaczarowana Melodia” w roku szkolnym 2018/2019.

            Składam także serdeczne podziękowania za zaangażowanie i współpracę wszystkim Rodzicom, bo myślę, że sukcesy chóru to nie tylko duma dla całego miasta, szkoły, ale przede wszystkim to sukces i radość każdego rodzica.

 Dyrygent


 

Dodatkowe informacje