Koncert „Maleńka przyszła miłość”

9 stycznia 2016 r. w Bazylice Świętogórskiej odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Eleni. Znakomitej artystce towarzyszył zespół wokalny „Zaczarowana melodia” pod przewodnictwem pani Ewy Kuśnierek. Dzieci wraz z Eleni wykonały nie tylko polskie utwory bożonarodzeniowe, ale także greckie. Aby tradycji stało się zadość, nie mogło zabraknąć stajenki, postaci Maryi i Józefa, w których wcielili się nauczyciele naszej szkoły, a także pasterzy, królów i zwierzątek, którymi byli uczniowie z „piątki”. Wielkim zaskoczeniem dla artystki okazała się niespodzianka przygotowana przez panią Ewę i dzieci. Było to zaśpiewanie największego przeboju Eleni „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”. Artystka nie kryła wzruszenia i po chwili dołączyła do wspólnego śpiewu. Występ artystów nagrodzony został owacją na stojąco.

Beata Kopaszewska