Konkurs „Ja i moja pasja”

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka oraz nadchodzących wakacji zachęcam wszystkich uczniów do udziału w konkursie „Ja i moja pasja” – hobby, pasja jak forma pozytywnego spędzania czasu wolnego. Autorzy prac mają zachęcić młodych ludzi do rozwijania własnych talentów, możliwości organizowania czasu wolnego oraz kreowania lepszej rzeczywistości. Jeśli chcesz pokazać jak spędzasz wolny, koniecznie weź udział!

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

Ø klasy 1-3 – napisanie wiersza o powyższej tematyce

Ø klasy 4-8 – przygotowanie prezentacji mutlimedialnej o powyższej tematyce

Cele konkursu:

Ø inspirowanie młodzieży do twórczej aktywności,

Ø umożliwienie młodym ludziom prezentacji swoich osiągnięć, zainteresowań i hobby,

Ø rozwijanie zainteresowań wśród młodych ludzi,

Ø promowanie zdrowego stylu życia Prace proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez aplikację Teams w wiadomości prywatnej do dnia 02.06.2021.

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni a prace zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły.

Jagoda Sarbinowska