Pocztówka z Wielkiej Brytanii

kaJuż w pierwszym miesiącu po rozpoczęciu nowego roku szkolnego, nasi trzecioklasiści mogli  sprawdzić swoje zdolności plastyczne i wykorzystać wyobraźnię biorąc udział w konkursie plastycznym z języka angielskiego. Tym razem, tematem konkursu była „Pocztówka z Wielkiej Brytanii” nawiązująca do zagadnień poruszanych na lekcjach języka angielskiego. Nasi uczniowie mieli okazję nie tylko zaprezentować swoje zdolności artystyczne, ale także dowiedzieć się i przedstawić w swoich pracach ciekawe miejsca i symbole krajów w których język angielski jest używany na co dzień. Jury czekało nie lada wyzwanie, gdyż spośród 17 bardzo interesujących prac musiało wybrać kilka najciekawszych. Zwycięzcy oraz uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy i drobne upominki wręczone przez panią Dyrektor na specjalnie zorganizowanej zbiórce klas 3. Natomiast wszystkie prace można oglądać na gazetce szkolnej, na korytarzu.

Oto lista nagrodzonych uczestników:

1 miejsce: Hanna Kotowska kl. 3B

2 miejsce: Tomasz Listwoń kl. 3C

3 miejsce: Sonia Mikołajczyk kl. 3C

Wyróżnienia: Patrycja Cieślak (kl. 3A), Nikola Drygas (kl. 3B), Zofia Henzel (kl. 3B), Kacper Majchrzak (kl. 3B), Kornelia Piasecka (kl. 3C) oraz Zuzanna Rochowska (kl. 3C).

ka1

Barbara Carvalho