Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

a17 kwietnia na terenie Szkoły Podstawowej w Kunowie nasi uczniowie w składzie: Gabriela Gaszek, Zofia Henzel, Tomasz Listwoń, Patryk Struczak walczyli w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju rywalizowało ze sobą aż 9 szkół: gospodarze - szkoła z Kunowa, szkoły nr 1, 2, 3, 5 z Gostynia oraz szkoły z Siemowa, Goli, Sikorzyna oraz Daleszyna. Czteroosobowe zespoły musiały wykazać się zarówno znajomością teorii dotyczącej ruchu drogowego w czasie testu, ale także praktyką jazdy na bardzo wymagającym torze przeszkód. Po wynikach widać było, że zaprocentował wielki wkład w przygotowanie ze strony uczniów, którzy zajęli bardzo dobre 2 miejsce, przegrywając praktycznie o błysk szprychy zwycięstwo i awans do dalszego etapu turnieju. Serdecznie gratulujemy i powodzenia w przyszłym roku!

Adam Bartkowiak