W imieniu wychowanków klasy 8B z rocznika 1993/1999 oraz swoim własnym,pragnę złożyć rodzinie zmarłego wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Ksawerego Kempy.

Śmierć każdego człowieka jest ogromnym ciosem dla każdego z nas.Odszedł od nas wspaniały, skromny człowiek,dla którego praca nauczyciela była zawsze najważniejsza. Ty młody nauczyciel zaczynałeś karierę pedagoga, a my młode szkraby zaczynaliśmy razem z tobą w nowej szkole przygodę w świecie nauki. My byliśmy ciekawi świata a ty pokazywałeś nam radość z uczenia się.

W piękny i szlachetny sposób byłeś naszym mentorem . Szanowałeś i ceniłaś nas. Wydobywałeś z nas to, co najlepsze.Byłeś jak przyjaciel, jak dobry kumpel na którego zawsze pomoc i poradę można było liczyć, nawet po latach w szkole średniej a także w życiu dorosłym.

W dzisiejszym świecie rzadko można spotkać takich ludzi,tak zaangażowanych w życie szkoły, ukierunkowanych na pomoc innym, ludzi, którzy z takim oddaniem służyli w edukacji.

Śmierć przyszła niespodziewanie, niechciana, za wcześnie, przekreślając Twoje plany i marzenia.

Żegnamy Cię nasz drogi Wychowawco, przyjacielu, wspaniały nauczycielu!!Będziesz żył w naszej pamięci na zawsze... Spoczywaj w pokoju!!!

a

a

a

a

MELA

Arkadiusz Wawrzyniak


 

Wyrazy współczucia.

Takiego Pana Ksawerego zapamiętajmy.

Srebrna Góra 2007 rok.

a

 

Michał Kosowicz


 

Trudno jest żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami.

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci P.Ksawerego, jako uczennica chciałabym złożyć kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim którzy znali tego wspaniałego nauczyciela.

Jego śmierć zasmuciła i spowodowała pustkę w sercach wszystkich którzy go znali...

 

Oliwia Nowak


 

a


 

Na wstępie serdeczne wyrazy wdzięczności - za to, że dane mi było współpracować z DOBRYM CZŁOWIEKIEM i wspaniałym KOLEGĄ. 
KSAWERY zawsze pozytywnie nastawiony do życia, pomocny i życzliwy - DZIĘKUJĘ!
Będzie Cię brakowało.
 
Wyrazy współczucia dla Rodziny.
 
Beata Grzegorczyk

Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny Ksawerego z zapewnieniem zachowania w pamięci jego osoby jako dobrego kolegi, współpracownika i wicedyrektora.

Bogumiła Gano


 

Ksawi,
na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Otaczamy modlitwą Twoją duszę oraz drogich Ci bliskich.

Alina i Artur 
(znajomi z lat studenckich)

Bez śmierci nie ma życia 

A.Szustak

Umieranie, tracenie jest częścią tego życia.

To droga do nowego, lepszego życia.
Odszedłeś cicho, w tym ciężkim czasie.

Zdecydowanie za szybko.....przynajmniej już nie cierpisz.

Spoczywaj w pokoju.

Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Magda z rodziną

 


 

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci naszego niezapomnianego kolegi Ksawerego chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia oraz szczerego żalu.
 

Małgorzata i Karol Gościańscy


 

Żegnaj Przyjacielu...

do zobaczenia.....

Kondolencje dla rodziny.

Paweł Koncewicz


 

Gostyń i "Piątka" straciła niezwykłą osobę - wspaniałego pedagoga, niezwykłego wychowawcę, a przede wszystkim ciepłego człowieka pełnego serca dla dzieci i młodzieży.
Niezwykle wspominam 3 lata spędzone w klasie pod Pana skrzydłami. Doskonale pamiętam lekcje matematyki i informatyki oraz godziny wychowawcze. Pamiętam wspólne klasowe zabawy, chociażby na pierwszy dzień wiosny, czy wycieczki. Mi najbardziej w pamięci zapadła ostatnia - rowerowa do Błażejewa. Wciąż mam w pamięci Pana troskę o to, czy każdy z nas jedzie bezpiecznie i nadąża za grupą. 
Ta troska zawsze Pana charakteryzowała. Troska o uczniów, czy na pewno rozumieją, czy nadążają. 
Jako nauczyciel jestem przekonana, że Pan w dużej mierze ukształtował również mój nauczycielski warsztat. Wielu nauczycieli może uczyć się od Pana troski o ucznia, cierpliwości, ale także bycia wymagającym wobec ucznia, ale przede wszystkim wobec siebie samego.
Gostyń i "Piątka" straciła niezwykłą osobę - wspaniałego pedagoga, niezwykłego wychowawcę, a przede wszystkim ciepłego człowieka pełnego serca dla dzieci i młodzieży - Pana Ksawerego.
Panie Ksawery, dziękuję!

Angelika Chwastyniak
 
absolwentka klasy 6C (2009)

 

Dodatkowe informacje