„Mam swoje prawa”

pRealizując zadania w ramach programu Dni Praw Dziecka opracowaliśmy gazetkę ścienną zawierającą opinie oraz głosy dzieci na temat ich praw. W zadanie zaangażowana została młodzież szkolna, która rozmawiała z dziećmi młodszymi oraz przedszkolakami. Zadanie nie byłoby możliwe do wykonania, gdyby nie Nasi kochani sąsiedzi – przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Gostyniu. 25.10.2016r. grupa przedszkolna „Rybki” pod opieką nauczyciela p. Agnieszki Karkos odwiedziła Naszą szkołę. Dzieci wzięły udział w warsztatach przygotowanych przez pedagoga Martę Wojtyniak, wychowawcę klasy 6 c Katarzynę Tyrzyk, wychowawcę klasy 6b Beatę Kopaszewską oraz uczniów klas pt. „Prawa Dziecka”. Dzieci bardzo chętnie rozmawiały o tematach dla nich ważnych, o problemach i marzeniach. Następnie dzieci przedszkolne współpracując z uczniami stworzyły prace o prawach dziecka, które zostały zawieszone na gazetce ściennej. Dziękujemy „Rybkom” za udział Uśmiech

p  p  p

p  p  p

Marta Wojtyniak


 

Dodatkowe informacje