Harmonogram  zajęć realizowanych w ramach projektu 

 pn.: „Moja wiedza – moja przyszłość”  

w Szkole Podstawowej Nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu 

ul. Graniczna 1 
63-800 Gostyń 

 

zajęcia 

nr zajęć 

prowadzący 

dzień zajęć 

godzina zajęć 

Język angielski  

3.41.A 

Lidia Dudkiewicz 

czwartek 

7.45 – 9.45 

Język angielski 

3.41.B 

Marta Kaczmarek 

środa 

12:40 – 14:40 

Język angielski 

3.41.C 

Barbara Carvalho 

środa 

7.45 – 9.45 

Język niemiecki  

3.46.A 

Izabela Nowak 

środa 

13:30 – 15:30 

Język niemiecki  

3.46.B 

Izabela Nowak 

czwartek 

15:20 – 17:20 

Język niemiecki  

3.46.C 

Izabela Nowak 

piątek 

13:30 – 15:30 

Laboratorium matematyczno - przyrodnicze 

3.47.A 

Krzysztof Dudkiewicz 

wtorek 

14:30 – 16:30 

Laboratorium matematyczno - przyrodnicze 

3.47.B 

Natalia Kokocińska 

wtorek 

 

14:30 – 16:30 

 

Młody naukowiec 

3.48.A 

Alicja Jerszyńska 

poniedziałek 

14:30 – 16:30 

Młody naukowiec 

3.48.B 

Justyna Jakubowska 

wtorek 

14:35 – 16:35 

Młody naukowiec 

3.48.C 

Katarzyna Tyrzyk 

czwartek 

13:30 – 15:30 

Młody naukowiec 

3.48.D 

Hanna Szczepecka 

czwartek 

15:30 – 17:30 

Kółko plastyczno - artystyczne 

3.49.A 

Marzena Michnowska 

środa 

7.50 – 9.50 

Kółko plastyczno - artystyczne 

3.49.B 

Elżbieta Szczygieł 

wtorek 

12:35 – 14:35 

Kółko plastyczno - artystyczne 

3.49.C 

Magdalena Szwengler 

poniedziałek 

13:30 – 15:30 

Koło filmowo - dziennikarskie 

3.51.A 

Adam Bartkowiak 

piątek 

14:30 – 16:30 

Koło filmowo - dziennikarskie 

3.51.B 

Agnieszka Białas 

piątek 

7.50 – 9.50 

Zajęcia teatralne 

3.52.A 

Anna Juskowiak 

poniedziałek 

7.45 – 9.45 

Zajęcia teatralne 

3.52.B 

Justyna Marcinkowska 

czwartek 

12:35 – 14:35 

Zajęcia teatralne 

3.52.C 

Karolina Kaczmarek 

środa 

14:35 – 16:35  

Koło fotograficzne 

3.53.A 

Adam Bartkowiak 

wtorek 

14:30 – 16:30 

Koło fotograficzne 

3.53.B 

Edyta Radomska 

środa 

14:30 – 16:30 

Koło gier planszowych 

3.55.A 

Mikołaj Rogala 

środa 

18:00 – 20:00 

Koło gier planszowych 

3.55.B 

Agnieszka Białas 

środa 

18:00 – 20:00 

Koło gier planszowych 

3.55.C 

Joanna Brucks 

środa 

11:30 – 13:30 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 

3.57.A 

Michalina Grześkowiak 

 

piątek 

 

 

15:30 – 17:30 

 

 


 

Dodatkowe informacje