ODWIEDZILIŚMY REDAKCJĘ ŻYCIA GOSTYNIA

Projekt "Moja wiedza - Moja przyszłość

aW ramach spotkań kółka dziennikarsko-filmowego dnia 20 listopada grupa udała się na spotkanie z redaktorami lokalnej gazety. Ciekawe jak wygląda praca w gazecie, dzieci zadawały wiele pytań. Na samym początku wizyty pani Ania pokazała nam archiwalne numery Życia Gostynia, w których mali dziennikarze mogli odnaleźć się w rubryce „Nowo urodzeni Gostyńscy”. Kilka osób znalazło swoje zdjęcie wraz z opisem. Kolejną częścią spotkania było zapoznanie się z wydrukiem gazety i jego korektą (po druku tym można pisać, dopisywać oraz sprawdza się błędy). Bianka i Antosia udzieliły redaktorce do dyktafony pierwszego wywiadu, o którym rozmawialiśmy tydzień wcześniej na spotkaniu kółka. Spotkanie w redakcji bardzo podobało się uczestnikom, zaprosili redaktorów do odwiedzenia naszej szkoły.   W godzinach popołudniowych tego samego dnia mogliśmy zobaczyć naszą wizytę na portalu informacyjnym gostynska.pl, a w poniedziałek (26 listopada) w gazecie został umieszczony artykuł o naszej wizycie w redakcji. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie nas w redakcji.  Nawet można o naszej wizycie poczytać na portalu Śmiech >>czytaj<<

a  a  a

Agnieszka Białas


 

Dodatkowe informacje