Spotkanie z podróżnikiem

Projekt "Moja wiedza - Moja przyszłość"

aUczniowie biorący udział w projekcie "Moja wiedza - moja przyszłość" w grupie "Młody naukowiec" mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z podróżnikiem Erykiem Krysowskim. To ekonomista, doktorant Uniwersytetu Wiedeńskiego, fan motoryzacji, kolarstwa i wypraw w nieznane. W podróży preferuje tylny napęd i dużo koni mechanicznych. Zna dobrze Stany Zjednoczone. Razem z innym podróżnikiem z naszego regionu Szymonem Przebindą prowadzą podróżniczy kanał na YouTube oraz stronę na Facebooku pod nazwą „Kapitan i Admirał: Przygoda i Przypał”. Uczniowie na spotkaniu mieli okazję poznać bliżej Afrykę Zachodnią, którą odwiedzili panowie Eryk i Szymon. Zainteresowanie ze strony uczniów było ogromne, o czym świadczyła ilość pytań na zakończenie spotkania. Liczymy na więcej takich spotkańŚmiech

a   a

Justyna Jakubowska


 

Dodatkowe informacje