Wycieczka do Poznania na warsztaty filmowe

Projekt "Moja wiedza - Moja przyszłość"

aWczesnym rankiem 4 marca zebraliśmy się przy szkole i wyruszyliśmy w drogę do Poznania. Droga przebiegła sprawnie, jednak zakorkowany Poznań sprawił, że na miejsce dojechaliśmy chwilę przed rozpoczynającymi się warsztatami. Warsztaty pt.: „Od animacji do programu komputerowego” prowadziła bardzo miła Pani, która jest wykładowcą na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Dowiedzieliśmy się jak powstaje animacja – powstaje ona ze zbioru zdjęć, na których obraz jest przesunięty. Nasze dwie koleżanki przedstawiły nam jak powstaje animacja lalkowa. Wiele innych ciekawych informacji otrzymaliśmy. Po warsztatach była krótka przerwa, podczas której można było kupić małe, a zarazem smaczne przekąski, które bardzo smakują podczas oglądania filmu. „O psie, który wrócił do domu” to bardzo wzruszająca i pełna emocji opowieść o losach psa, który był sierotą i został przygarnięty przez kochającego zwierzęta chłopaka o imieniu Lucas. Filmu nie będziemy opisywać, ponieważ zachęcamy każdego kto lubi dobry film, aby sam obejrzał. Każda wycieczka kiedyś się kończy, jednak nie może zabraknąć wizyty w McDonald’s. Po obfitym „niezdrowym” posiłku wyruszyliśmy do Gostynia. Wycieczka była ciekawą formą spędzenia czasu z rówieśnikami oraz wspólnej integracji klas.

a  a

a  a

Uczennice z klasy 4g z opiekunami:

Agnieszka Białas

Marta Wojtyniak

Marzena Michnowska

Magdalena Szwengler


 

Dodatkowe informacje