DEMETER I KORA

Projekt "Moja wiedza - Moja przyszłość"

 

aW ramach projektu "Moja wiedza - moja przyszłość" grupa uczniów uczęszczających na zajęcia teatralne przygotowała przedstawienie oparte na micie greckim o bogini urodzaju Demeter i jej córce Korze. Wzruszającą historię o miłości matki do córki, wyjaśniającą równocześnie następstwo pór roku w przyrodzie, 28 maja obejrzeli rodzice dzieci występujących w sztuce, a następnie, dnia 29 maja, uczniowie klas 4., 5. i 6.

Na udany występ młodych aktorów złożyły się: ich dojrzała i pełna artystycznego wyrazu gra aktorska, dekoracje przygotowane dzięki pomocy pani Ewy Kuśnierek oraz pani Marzeny Michnowskiej, muzyka - koncert skrzypcowy Antonio Vivaldiego "Cztery pory roku" oraz wspaniałe stroje, w których przygotowanie zaangażowali się rodzice uczniów. Po obejrzanym występie mamy zorganizowały spotkanie przy kawie i pysznym cieście.

 

>>GALERIA<<

 

Bogumiła Gano


 

Dodatkowe informacje