ZAWODY ½ FINAŁU

WIELKOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W AEROBIKU GRUPOWYM

aW Poniecu 18 marca br. odbył się kolejny etap zawodów sportowych w aerobiku grupowym.

Spotkały się najlepsze zespoły z powiatów:

1. powiat leszczyński grodzki

2. powiat leszczyński ziemski

3. powiat gostyński

4. powiat kościański

5. powiat rawicki

6. powiat wolsztyński

7. powiat grodziski

8. powiat nowotomyski

9. powiat międzychodzki

10. powiat szamotulski

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy III A oraz III B: