Podsumowanie XIII Biegu Patrona

Już trzynasty raz odbył się BIEG PATRONA Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu im. ks. Fr. Olejniczaka pod patronatem Burmistrza Gostynia. Po raz trzeci wspólnie z organizatorami biegu NASZA DYCHA kwietniowa niedziela upłynęła nam na sportowo. Od godziny 11:00 emocji było naprawdę wiele. Bieg Patrona zorganizowany pod hasłem "Bieg po zdrowie" wpisał się na dobre w kalendarz imprez sportowych w naszym mieście i okolicy. Pani dyrektor Katarzyna Smektała przed pierwszym startem zdopingowała wszystkich uczestników życząc im jak najlepszych wyników. Na zakończenie powiedziała: "Każdy kto stanie na starcie już jest zwycięzcą" i otwarła XIII Bieg Patrona. Bieg Smerfa w kategorii dziewcząt zainaugurował początek sportowej rywalizacji. Pierwsze dwa biegi najmłodszych uczestników odbywały się na dystansie 200m. Najdłuższy bieg uczniów gimnazjów w kategorii chłopców był na dystansie 1200m. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, butelkę wody, lizaka, mleko w tubce. Pierwsza trójka każdego biegu otrzymała odpowiednio kolorowe medale, statuetkę oraz plecak. Jako organizatorzy uważamy, że XIII Bieg Patrona kolejny raz umożliwił uczestnikom świetną zabawę i dostarczył naprawdę wiele emocji. Oczywiście jest jeszcze kilka rzeczy do poprawienia, ale już dziś zapraszamy w przyszłym roku na XIV edycję Biegu Patrona!

>>WYNIKI<<