Halowa Piłka Nożna – Igrzyska Dzieci

zZacięta rywalizacja w halowej odmianie piłki nożnej trwała w naszym wykonaniu aż do finału rejonowego, który został rozegrany w Rawiczu 6 listopada br. Przygodę z „halówkom” w roku szkolnym 2017/2018 zakończyliśmy na trzecim turnieju w którym zajęliśmy bardzo dobre 3 miejsce ale awans do finału wojewódzkiego należał się tylko zwycięzcy zawodów czyli Szkole Podstawowej nr 7 z Leszna. Jednak aby zagrać w rejonie musieliśmy wcześniej wygrać dwa inne turnieje na poziomie powiatu. Eliminacja powiatowe rozgrywane były w sali sportowej naszej szkoły. Byliśmy mało gościnni i wygraliśmy wszystkie mecze ze szkołami z Daleszyna, Siemowa i Żytowiecka. Finał powiatu odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Gostyniu. Tam tez byliśmy najlepsi. Za sobą zostawiliśmy reprezentacje szkół  „Jedynki” i „Dwójki” z Gostynia, Pępowa i Borku Wlkp. Zajmując miejsce pierwsze zagraliśmy we wspomnianym turnieju rejonowym w Rawiczu.