„Jak nie my to kto?”

zZnaleźliśmy się w trudnych czasach, gdzie pozamykanych jest wiele miejsc. Chętnie każdy z nas wybrałby się na basen, do muzeum czy kina. Niestety jeszcze chwilę musimy poczekać, abyśmy mogli te wszystkie miejsca znowu odwiedzać. Nam jednak zamknięte kina nie przeszkadzają w tym, aby wspólnie spędzić miło czas przy ekranizacji ciekawych filmów czy bajek. W piątkowe popołudnia świetlicową salę zabaw zamieniamy w kino. Dzięki sprzętowi jaki otrzymaliśmy, możemy na ścianie w dużym formacie odtwarzać nasze ulubione animacje. Tak też zrobiliśmy. Wspólną decyzją w ostatni piątek obejrzeliśmy bajkę „Trolle 2”. Było wiele śmiechu, dobrej zabawy. Przez chwilę mogliśmy poczuć się jak w prawdziwym kinie. Podczas seansu zajadaliśmy kanapki i inne smakołyki. Nie zmienia to faktu, że z utęsknieniem czekamy na ponowne otwarcie kin, muzeów i innych obiektów kulturalnych.

 

Świetliki z wychowawcą


 

Dodatkowe informacje