tm

Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu została zgłoszona do akcji promującej gry planszowe. Akcja TAJEMNICZY MIKOŁAJ ma na celu obdarowanie obcej osoby lub instytucji grami, niczym prawdziwy Święty Mikołaj. Nasza szkoła posiada od tego roku SZKOLNY KLUB GIER PLANSZOWYCH, który propaguje naukę poprzez zabawę. Coraz liczniejsze grono uczestników przybywa na zajęcia. Szkoła posiada kilkanaście gier zakupionych do tej pory dzięki Radzie Rodziców SP nr 5. Na spotkaniach można korzystać z prywatnych zasobów nauczycieli i uczniów. Jednak to zawsze za mało :)

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji TAJEMNICZY MIKOŁAJ i wsparcia Naszej placówki. Obiecujemy że dzieci wykorzystają wszystkie gry planszowe jakie dzięki darczyńcom otrzymają.

 

Zainteresowanych prosimy o kliknięcie na logo akcji.

!!ZAPRASZAMY!!


Mikołaj Rogala


 

Dodatkowe informacje