Rada Rodziców dzieciom


kKolejny raz Rada Rodziców wsparła szkolną kolekcję gier planszowych. Tym razem głównym motywem przewodnim zakupów były dzieci uczęszczające na świetlicę. Dość spora grupa naszych uczniów spędza w tym ciekawym przybytku dość dużą część swojego czasu pozalekcyjnego. Lekcje sprawnie odrabiają i potrzebują także rozrywki. Dlatego też zostały zakupione cztery gry na potrzeby zajęć w świetlicy (Kot Stefan, Wiewióry, Kamienie w kieszenie, Kotabirynt). Oczywiście dla starszych uczniów także zakupione zostały dwie gry. Jedna z nich pozwoli urozmaicić lekcje historii (Timeline: Polska), druga natomiast wymaga pogłówkowania i logicznego myślenia (Czary Mary).  Oczywiście wszystkie gry są także wykorzystywane podczas zajęć Szkolnego Klubu Gier Planszowych, który z tygodnia na tydzień przyciąga większą liczbę uczestników. Niektóre gry już zostały sprawdzone.

k  k

Mikołaj Rogala


 

Dodatkowe informacje