Możesz pomóc szkole!

Od niedawna wydawnictwo Rebel.pl przygotowało ciekawą opcję dla kupujących. Każdy kto zrobi zakupy na stronie wydawnictwa może wesprzeć jedną z placówek, które są zainteresowane rozwojem swoich zasobów gier planszowych. Kupujący mogą oznaczyć wybraną instytucję w czasie zakupów i dzięki temu szkołą otrzymuje rabat. Im więcej wspierających tym większy rabat. Im większy rabat tym zakupy tańsze. Im zakupy tańsze tym częściej będą robione a tym samym, Szkoła wzbogaci swoją kolekcję gier planszowych. Nasza szkoła przystępując do akcji otrzymała unikatowy kod 083. Prosimy o wsparcie podczas robienia zakupów. Będzie to miły gest i pozwoli dzieciom na poznanie nowych kompetencji dzięki grom planszowym.

Mikołaj Rogala