Ubezpieczenie na rok szkolny 2017/2018

W związku z rozpoczętym rokiem szkolnym podajemy do państwa informacji ofertę ubezpieczenia dzieci. Jest to oferta wybrana przez Radę Rodziców po spotkaniu z ubezpieczycielami. Oferta obejmuje dwa warianty. Poniżej mogą się państwo zapoznać z ogólnymi warunkami proponowanego ubezpieczenia oraz ze szczegółami obu wariantów. Każdy z państwa ma prawo wybrać wariant indywidualnie. Oczywiście ubezpieczenie dziecka nie jest obowiązkowe. Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z ofertą ubezpieczyciela.

Ogólne warunki ubezpieczenia >>pobierz<<

Wariant 1 >>pobierz<<

Wariant 2 >>pobierz<<

Zasady zgłaszania i likwidacji szkód >>pobierz<<

Na pierwszym zebraniu wychowawców z rodzicami prosimy o przyniesienie odpowiedniej (odliczonej) kwoty zgodnie z wybranym wariantem. Ułatwi to sprawne i bezproblemowe ubezpieczenia dziecka. Będą państwo musieli się wpisać na listę podając odpowiednie dane dziecka oraz złożyć podpis. W razie nieobecności państwa na zebraniu prosimy o wydrukowanie poniższej listy we własnym zakresie i wypełnienie danych dotyczących dziecka oraz złożenie podpisu. Dane szkoły uzupełnią wychowawcy. Prosimy o zapoznanie się z wzorem listy poniżej dla rozwiania wszelkich niejasności.

Lista osób ubezpieczonych >>pobierz<<