Pomagamy poprzez wolontariat

wDnia 11.11.2105 r. odbyła się kolejna edycja Masowego biegu Gostyńskiego odbywającego się w szczególny dzień, jakim jest Dzień Niepodległości. Organizatorem biegu jak co roku jest UKS Biskupianka Stara Krobia, Stowarzyszenie CITIUS, OSiR w Gostyniu oraz Gmina Gostyń. Jednocześnie od kilku lat nasza szkoła wspiera organizatorów biegu w postaci udostępnienia wolontariuszy, którzy stojąc na trasie kierują biegaczy do mety. Uczniowie SP 5 w Gostyniu chętnie biorą udział jako obstawa biegu. W tym roku także wolontariuszami byli uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Gostyniu, niektórzy są również naszymi absolwentami. Bardzo dziękujemy za pomoc: Marcelina Wojciechowska, Maria Stróżyńska, Anna Brucks, Hanna Zbroniec, Julia Woja, Julia Pakosz, Agata Lenarczyk, Zofia Henzel, Nikola Drygas, Gabriela Gaszek, Michalina Jakuszkowiak, Oliwia Gliszczyńska, Szymon Michalski, Piotr Wdziekoński, Maciej Furmanek, Jakub Wyrzykiewicz, Tomasz Listwoń, Piotr Karczyński, Kacper Kosowicz, Mikołaj Handke.

w  w  w

Mikołaj Rogala


 

Dodatkowe informacje