SP5 Gostyń

Uczennice SP 5 w Gostyniu

Mistrzyniami powiatu w sztafetach pływackich

19 października 2021r. na gostyńskiej pływalni odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z rocznika 2009 i młodsze. Do rywalizacji stanęły drużyny z SP nr 1, SP nr 3 oraz nasze zawodniczki. Sztafeta składała się z 6 dziewcząt, z których każda do przepłynięcia miała dystans 25 metrów. Po zaciętej rywalizacji, jako pierwsze sztafetę ukończyły uczennice SP 5, następnie SP 2. Na trzecim miejscu podium stanęły dziewczynki z gostyńskiej „ trójki”.

Nasze uczennice oraz zawodniczki SP nr 2 w Gostyniu reprezentowały szkoły oraz powiat gostyński w Finale Wojewódzkim, który odbył się 17.11.2021r. w Poznaniu. Wielkie gratulacje dla naszych zawodniczek !!!

Skład sztafety:

Finał wojewódzki:

Olga Radczyk, Zofia Kurczewska, Wiktoria Wojciechowska, Lena Jaskierska, Barbara Niedziela, Blanka Mikołajczak, Natalia Fabisiak

Mistrzostwa Powiatu:

Lena Jaskierska Blanka Mikołajczak, Barbara Niedziela Zofia Kurczewska, Wiktoria Wojciechowska, Natalia Fabisiak, Lena Gasze, Julia Janiszewska, Eliza Danek

Agnieszka Zaremba-Gaszek