SP5 Gostyń

23. Finał WOŚP

wW ostatnią niedzielę 11.01.2014 r. w całej Polsce odbywały się liczne koncerty, konkursy, licytacje związane z Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która już po raz 23 niesie pomoc potrzebującym. Tym razem osobom starszym oraz dzieciom. Z tej okazji w GOK „Hutnik” ok. godz. 10.00 rozpoczął się charytatywny koncert uczniów z gostyńskich szkół podstawowych. Także nasza szkoła „Piątka” przyłączyła się do tej szczytnej inicjatywy. Uczniowie z klas I-III wystąpili w pięknych, kolorowych strojach, z bogatymi dekoracjami. Z zaangażowaniem i  uśmiechem na ustach dzieci śpiewały,  tańczyły, interpretowały muzykę. Na scenie pojawiły się śnieżne aniołki, rozbawione renifery, barwni kolędnicy, wesołe bałwanki, gwiazdy muzyczne z list przebojów oraz wiele innych ciekawych postaci. Dzieci na scenie oraz pod sceną wraz z opiekunami bawiły się świetnie. Swoimi występami uczniowie uatrakcyjnili gostyński finał WOŚP oraz przyczynili się do skutecznej zbiórki.

Wszystkim występujących oraz entuzjastycznej widowni – dziękujemy!

w  w  w

w    w