SP5 Gostyń

Uwaga!

Kilka ważnych informacji

• Rozpoczęcie roku szkolnego o godz: 9:00 na boisku szkolnym.

• Nowy plan lekcji dostępny jest na stronie internetowej szkoły.

• Podręczniki kupujemy tylko do religii. Reszta jest darmowa.

• Świetlica szkolna rusza od 3 września w godzinach 7:00-16:00. Wnioski o przyjęcie do świetlicy z weryfikacją godzin będzie można pobrać 2 września w sekretariacie po zakończeniu uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego.

• Zaczynamy pracę na nowym dzienniku elektronicznym Vulcan. Żeby mieć dostęp do konta ucznia, potrzebna jest znajomość adresu mailowego ucznia i minimum jednego rodzica. Maile proszę podać w miarę możliwości jak najszybciej WYCHOWAWCOM, by mogli je wprowadzić. NIE PRZYJMUJEMY adresów pisanych ręcznie! Można przesłać je SMS-em lub przynieść wydrukowane TYLKO do wychowawcy. Pisane ręcznie często powodują słabą czytelność i błędy przy wprowadzeniu. Bez adresu mailowego nie ma dostępu do dziennika.