Uroczystość zakończenia szkoły przez klasy VIII z udziałem „Zaczarowanej Melodii”

 s

Dnia 24.06.2022r. chórzyści uświetnili uroczystość zakończenia szkoły przez klasy VIII. Zaśpiewali w przedstawieniu zatytułowanym „Wyspa Wspomnień”.

Pięcioro uczniów, przed zakończeniem roku szkolnego, po raz pierwszy postanawia pójść na wagary. Nie spodziewają się jednak, że w szkole znajdują się drzwi, które zaprowadzą ich na wyspę. Jest to miejsce niezwykłe i magiczne, które uwięzi uczniów na stałe w nieznanej im krainie. Mogą opuścić je tylko wtedy, gdy wymyślą nazwę rzeki, która płynie przez środek wyspy. Uczniowie, czekając na ratunek, wspominają czas spędzony w szkole. Wracają wspomnieniami do klas 1-3, do wycieczek, ciekawych i zabawnych wydarzeń oraz nauczania zdalnego. W pewnym momencie drzwi otwierają się i uczniowie mogą wrócić do szkoły. Z jednej strony cieszą się, z drugiej jest im smutno, że na zawsze opuszczą jej mury.

A tę podróż ubarwiają piosenki w wykonaniu „Zaczarowanej Melodii”.

 s  a


 

Chór „Zaczarowana Melodia” na drzwiach otwartych w naszej szkole

 a

Dnia 14.06.2022r. chór ubarwił swoim śpiewem przedstawienie  „Opowieści z Narnii”, które zostało przygotowane na drzwi otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów. Chórzyści po raz pierwszy zaprezentowali wypracowane piosenki angielskie: „Stand by Me” oraz „An Angel” z rep. zespołu „The Kelly Family”.

a     a


 

Pierwszy występ chóru po pandemii w Dniu Patrona

a

Nadszedł wreszcie ten dzień, w którym ogłoszono zakończenie pandemii i wtedy pełną parą rozpoczęły się przygotowania do Dnia Patrona. Chór zaprezentował się na uroczystej akademii 29.04.2022r. Chórzyści po dwuletniej nieobecności wykazali wysoki kunszt artystyczny, a największą nagrodą był aplauz publiczności.

 a  s


 

Dodatkowe informacje