Andrzejki  w rytmie disco – tak się bawią pierwszoklasiści!

 

aW środę – z 29 na 30 listopada tradycyjnie obchodziliśmy Andrzejki.  Zaczęliśmy od wróżb w klasach, które corocznie goszczą wśród ludzi dorosłych i dzieci. Na liście zabaw z czarami znalazło  się między innymi: przekłuwanie serc szpilką, aby dowiedzieć się jak będzie miała na imię miłość naszego życia; oczywiście wyścig butów do pierwszego miejsca na ślubnym kobiercu oraz rzucanie  monetą do wody, po to aby spełnić swoje cicho wypowiedziane marzenie. Po klasowych „czarach z humorem” pierwszoklasiści grzecznie przeszli na salę gimnastyczną. Tam czekała na nich niespodzianka, którą była dyskoteka! Uczniowie wspólnie bawili się przy znanych i lubianych rytmach, takich  jak: Boogie woogie,  Macarena, Gangnam Style, Chocolate choco choco,  Wyginam śmiało ciało, nie mogło też zabraknąć utworów łamacza wszystkich kobiecych serc- Alvaro Soler.  Zarówno dzieci jak i nauczycielki po dyskotece były wymęczone, ale w 100% usatysfakcjonowane.

a  a  a

Weronika Janus

Elżbieta Szczygieł

Justyna Marcinkowska


 

Dodatkowe informacje