tmKolejny raz nasza szkoła wzięła udział w akcji zorganizowanej przez wydawnictwo Rebel.pl pod hasłem "Tajemniczy Mikołaj". Dzieciaki otrzymały jedną paczkę, która została otwarta w ostatnim dniu przed świętami. Uczestnicy Szkolnego Klubu Gier Planszowych mieli możliwość rozlosowania otrzymanych gier. Szczęśliwcy mogli zabrać gry do domu na całe święta i cieszyć się podczas rodzinnych rozgrywek przez cały okres przerwy świątecznej. W pudle znaleźliśmy trzy gry wydawnictwa Rebel.pl: "Szalona Misja", "Domek" oraz "Łowcy Skarbów". Wszystkie trzy gry były nowością dla dzieciaków i z radością wracali do domów by je rozpakować. Kolejny raz pragniemy podziękować Tajemniczemu Mikołajowi za wsparcie naszej placówki. Dzieciaki z pewnością będą się świetnie bawić podczas rozgrywek. Pozdrawiamy!

tm  tm

Mikołaj Rogala