„MIKOŁAJE SĄ WŚRÓD NAS”

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła przyłącza się do akcji charytatywnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu „Mikołaje 2020”.

Projekt ma na celu przeprowadzenie zbiórki nowych zabawek, gier planszowych, książek, przyborów szkolnych, słodyczy dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji życiowej oraz zbiórki artykułów żywnościowych i środków czystości dla samotnych osób starszych i niepełnosprawnych.

Zbiórka w naszej szkole potrwa od 30 listopada do 4 grudnia 2020 roku. Dary można przynosić codziennie w godzinach 8:00 - 14:00 do okna biblioteki szkolnej (proszę pukać w okno).

Przygotowane paczki zostaną przekazane do PCPR, aby mogły zostać wręczone potrzebującym w czasie okresu świątecznego.

Niech magia świąt zagości w każdym domu poprzez gest naszej życzliwości i hojności.

Nauczycielki:

Agnieszka Białas,