Przyjmowanie uczniów do klas 1 – 2024/2025

Przyjmowanie uczniów do klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025 – wymagane dokumenty

W Szkole Podstawowej Nr 5 przy ul. Granicznej 1, od 04 marca do 15 marca 2024 r. odbędzie się nabór uczniów do klas pierwszych.

Zgłoszenia (kandydat z obwodu) i wnioski (kandydat spoza obwodu) należy składać w sekretariacie szkoły:

• sekretariat czynny 7:00 - 15:00;
  • zeskanowany wypełniony wniosek można przesłać na adres

oraz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla kandydatów spoza obwodu SP5

W razie braku skanera, można napisać na jeden z powyższych adresów mailowych w celu uzyskania kompletu plików edytowalnych by można było je wypełnić elektronicznie, wydrukować  i podpisane dostarczyć do szkoły

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły składają:

Zgłoszenie dziecka do szkoły – pobierz plik

Zgoda na publikację danych – pobierz plik

Karta informacyjna               -  pobierz plik

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły składają

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej od 04 marca do 15 marca 2024 r.

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej - pobierz plik

Załączniki do wniosku potwierdzające spełnienie kryteriów rekrutacyjnych:

- Oświadczenie o zamieszkaniu kandydata na terenie gminy Gostyń – załącznik nr 1

- Oświadczenie o niepełnosprawności kandydata – załącznik nr 2

- Oświadczenie o zamieszkaniu w obwodzie szkoły kandydata osób/y wspierających/ej w zapewnieniu należytej opieki – załącznik nr 3.

Zakwalifikowani kandydaci w postępowaniu rekrutacyjnym spoza obwodu  składają  od 25 marca do 29 marca 2024 r. poniższe dokumenty:

Potwierdzenie woli przyjęcia - pobierz plik

Zgoda na publikację danych – pobierz plik

Karta informacyjna               -  pobierz plik

Wykaz obwodów publicznych szkół podstawowych w gminie Gostyń -  pobierz

Postępowanie uzupełniające:

Składanie wniosków – 27 maja - 31 maja 2024 r.

Potwierdzenie woli przyjęcia – 10 -14 czerwca 2024 r.

Weryfikacja zgłoszeń oraz wniosków przez komisję rekrutacyjną w postępowaniu rekrutacyjnym nastąpi w dniach 18 - 21 marca 2024 roku.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym nastąpi w dniu 22 marca 2023 roku.

Weryfikacja zgłoszeń oraz wniosków przez komisję rekrutacyjną w  postępowaniu uzupełniającym  nastąpi w dniach 03 - 04 czerwca 2024 roku.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych w uzupełniającym postępowaniu nastąpi w dniu 5 czerwca 2024 roku.