W szkatułce marzeń

Chór „Zaczarowana Melodia” przez cały rok szkolny śpiewał i utrwalał rockowe klasyki, ale przede wszystkim przygotowywał się do autorskiego projektu. Wykorzystując wiersze Magdaleny Michnowskiej powstała bajka muzyczna zatytułowana „W szkatułce marzeń”. Muzykę napisała pani Ewa Kuśnierek. Natomiast autorem scenariusza jest p. Beata Kopaszewska. Chórzyści przygotowali też plakaty, które miały być zapowiedzią nowej i długo wyczekiwanej bajki muzycznej. Z powodu utrzymującej się pandemii nie udało się wystawić przedstawienia. Niemniej jednak wszystko jest gotowe i czeka na dogodny czas.

Chór „Zaczarowana Melodia” wraz z dyrygentem ma nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uda się zaprezentować całą tegoroczną pracę przed publicznością, na żywo. Na razie zamiast koncertu został przygotowany krótki filmik podsumowujący rok szkolny 2020/2021. W zaimprowizowanym studiu nagrań w szkole, w sali muzycznej chórzyści nagrali fragmenty piosenek. Udało się też wziąć udział w sesji fotograficznej na boisku szkolnym. I ten sposób powstał trailer podsumowujący pracę chóru, a zarazem zapowiadający bajkę muzyczną „W szkatułce marzeń”.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym na koncertach!!

Radosnych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia całej społeczności szkolnej

chór „Zaczarowana Melodia”

śląc muzyczny podarunek

>>odbierz<<

Śpiewamy online

„Zaczarowana Melodia” od listopada ćwiczy online. Chór nie poddaje się zaistniałej sytuacji i ostro pracuje. Co prawda chórzyści nie mogą się spotkać i wspólnie zaśpiewać, ale mogą poznawać linie melodyczne nowych piosenek i ćwiczyć w domowym zaciszu.

Mamy nadzieję, że w tym roku szkolnym będziemy mogli jeszcze stanąć na scenie i oczarować publiczność nowymi melodiami. A na początek przygotowaliśmy wspólną fotografię.

Dyrygent