GALERIA ABSOLWENTÓW

KONCERT ZESPOŁU MANY MOVEMENTS


mmW piątek trzynastego naszą szkołę odwiedził Rockowy zespół z Gostynia "MANY MOVEMENTS" w składzie: wokalista - Wojciech "Wojtas" Dolatowski, gitara - Mikołaj "Frota" Pawlak, gitara - Sebastian "Gigs" Olejniczak, gitara basowa- Krzysztof "Alwaro" Malak, perkusja- Patryk "Poter" Sadzki. Członkowie zespołu to w większości absolwenci SP nr 5 w Gostyniu. Grają razem od początku 2014r.   Na swoim koncie mają już małe sukcesy jak wspomniał Sebastian "Gigs" Olejniczak: Zostaliśmy laureatami Top Tygodnia w Fejsbukowym Domu Kultury oraz zajęliśmy II Miejsce w "ARTYSTA MIESIĄCA" też w FDK (link: http://fdk.iq.pl/the-flatmind-artysta-miesiaca-fdk/) Cały band został oficjalnie przywitany przez p. dyrektor Katarzynę Smektałę i przedstawiony uczniom szkoły. Muzycy nie bawili się w długie przemówienia i po krótkim wstępie zabrali się do gry. Zagrali naprawdę dobry koncert i dla niektórych uczniów może był to pierwszy kontakt z ostrym graniem na żywo. "Gigs" starał się przeplatać utwory kilkoma ciekawostkami z własnej działalności jako zespołu.

Swoim mocnym brzmieniem poderwali nie tylko uczniów ale także część grona pedagogicznego Puszcza oczko. Koncert był nad wyraz udany i mocno poderwał publikę do wspólnej zabawy. Chłopaki z Many Movements musieli przygrywać bisy by zaspokoić publiczność. Po koncercie muzycy przeprowadzili krótki quiz, w którym można było wygrać płyty zespoły wydane własnym sumptem. Łowców autografów również nie brakowało, wielu chciało posiadać podpis chłopaków niekoniecznie tylko na kartce. Jako grono pedagogiczne bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Mamy nadzieję, że jeszcze o was usłyszymy. Życzymy chłopakom z MANY MOVEMENTS wielu sukcesów! Powodzenia!
 

mm  

>>Zdjęcia z koncertu<<

GALERIA ABSOLWENTÓW

ADAM NOWICKI - GOŚCIEM W NASZEJ SZKOLE!

 

anW piątek, 30 maja 2014r., gościem naszej szkoły był jej absolwent- Adam Nowicki, najsłynniejszy biegacz w Gostyniu. W  czasie spotkania z uczniami, Adam opowiadał  o nauce w naszej placówce, o  pierwszych krokach w sporcie, które stawiał w naszej szkole. Mówił też o treningach, które przyczyniły się do tego, że osiągnął tak wielki sukces. Po krótkiej autoprezentacji uczniowie mieli możliwość zadawania  pytań „mistrzowi sportu”. Na koniec każdy mógł dotknąć pucharów oraz medali, które Adam przyniósł ze sobą, a także zdobyć autograf od najsłynniejszego biegacza z Gostynia.

 

an1  an2  an3  an4

GALERIA ABSOLWENTÓW

Joanna Wojtkowiak

jw27 kwietnia 2014r. w trakcie uroczystości obchodów 20 – lecia szkoły po biegu ulicznym „Nasza Dycha” odwiedziliśmy gabinet fizjoterapeutyczny i obserwowaliśmy pracę absolwentki naszej szkoły Joanny Wojtkowiak. Doświadczenia fizjoterapeutyczne uzyskane między innymi podczas maratonów i półmaratonów poznańskich, w których brała udział jako wolontariusz skłoniły Ją do wyjścia z inicjatywą zorganizowania wolontariatu podczas gostyńskiego biegu ulicznego „Nasza Dycha”. Namówiła również kolegów z uczelni do uczestnictwa w owym przedsięwzięciu. Asia ukończyła studia licencjackie o kierunku „Fizjoterapia” w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Obecnie podjęła studia magisterskie  i podyplomowe w tej samej uczelni.

jw1    jw3  jw2

Dodatkowe informacje