MINI PLAYBECK SHOW "PIĄTKOWE HITY"

ph     Z okazji zbliżających się Andrzejek, w dniu 27 listopada 2014r. , zorganizowano w naszej szkole konkurs o nazwie Mini Playbeck Show „Piątkowe hity”. Uczestnicy konkursu musieli zaprezentować swoje umiejętności wcielając się w postać znanego piosenkarza, piosenkarki lub zespołu muzycznego. Wykonawcy zostali  podzieleni na dwie grupy: klasy 1-3 i 4-6. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury, które skrupulatnie notowało swoje spostrzeżenia i wystawiało noty.

 

Po zakończeniu konkursu, w momencie, kiedy członkowie jury udali się na naradę, przed szkolną publicznością zaprezentowali się absolwenci naszej szkoły, którzy już jako uczniowie tej placówki, osiągali sukces w dziedzinie, którą preferują do dnia dzisiejszego. Jako pierwsi wystąpili: Julia Bunikowska i Kamil Zawistowski, którzy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne najpierw w tańcach standardowych a potem latynoamerykańskich. Pani Ewa Kuśnierek przed występem przypomniała sylwetki absolwentów oraz omówiła ich drogę do sukcesu. Następnie przed uczniami zaprezentowały się Maria i Julia Kozłowskie, które już w szkole podstawowej rozpoczęły swoją przygodę ze śpiewaniem. Jako uczennice naszej placówki zdobywały liczne nagrody, co ma miejsce również teraz, kiedy są uczennicami szkoły gimnazjalnej. Obecnie obie dziewczyny zostały zaproszone do chóru szkolnego działającego w liceum ogólnokształcącym, mimo iż jeszcze uczą się w gimnazjum.

Po występach naszych absolwentów jury ogłosiło werdykt. W kategorii klas 1- 3:

1 miejsce ex quo zajęły: „Best Friends” z klasy 3b

oraz „Krzysiu  i dziewczyny” z klasy2c

2 miejsce –„Margaretki” z klasy 2b

3 miejsce- „Ziomki spod Biedronki” z klasy 3a

 

W kategorii klas 4-6:

1 miejsce zajęła grupa „Three Friends” z klasy 4c

2 miejsce –  „Super Brothers” z klasy 5a

3 miejsce- „Whrite and Black” z  klasy 5c

Zwycięzcom gratulujemy,  a absolwentom życzymy dalszych sukcesów.

>>GALERIA<<

Beata Kopaszewska

 

Dodatkowe informacje