Wiosenny koncert

sW czwartek, 11 maja 2017r. część uczniów naszej szkoły wzięła udział w koncercie przygotowanym przez nauczycieli i uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Józefa Zeidlera w Gostyniu. Mieliśmy możliwość wysłuchania utworów wykonanych na gitarze, wibrafonie, akordeonie, skrzypcach, flecie, saksofonie oraz werblach. Wśród wykonawców byli też uczniowie z naszej szkoły. Pani dyrektor Szkoły Muzycznej zapraszała wszystkich uczestników koncertu do wzięcia udziału w najbliższą sobotę w kolejnej edycji Nocy Muzeów, która upływać będzie pod akompaniamentem pasjonatów. Również Szkoła Muzyczna będzie otwarta tejże nocy. Uczniowie także byli poinformowani o zbliżających się "drzwiach otwartych" Szkoły Muzycznej I stopnia im. Józefa Zeidlera w Gostyniu.

k  w

Justyna Marcinkowska