Świątecznie ze Stanisławą Celińską

20 stycznia 2018r. bazylika na Świętej Górze znów połączyła dwa pokolenia - znaną i cenioną przez wszystkich aktorkę- p. Stanisławę Celińską oraz chór „Zaczarowana melodia” pod przewodnictwem p. Ewy Kuśnierek. Uczniowie mieli zaszczyt wykonać najwspanialsze polskie kolędy w aranżacji Macieja Muraszko oraz piosenki świąteczne napisane przez artystkę, do których muzykę również skomponował Maciej Muraszko. Jak co roku, nie obyło się bez niespodzianek. Stanisława Celińska otrzymała od uczniów ciepłą pelerynę oraz pamiątkowe zdjęcie z dedykacja. W czasie trwania koncertu artystka opowiedziała kilka historii ze swojego życia. Pokazała się w nich jako ciepła, pełna zapału i poświęcenia osoba. Nie obyło się bez wzruszeń. Najwięcej dostarczył jej chór „Zaczarowana melodia”, gdy wraz z artystką wykonał jej własne, świąteczne piosenki. Niespodzianką dla wszystkich było pojawienie się królów, aniołów oraz kolędników, w których role wcielili się nauczyciele i rodzice, którzy również przyszli złożyć hołd Dzieciątku.

>>Relacje medialne<<

Beata Kopaszewska