"WESTERNLAND" W JÓZEFOWIE

wlW piątek 06.06.2014r. uczniowie klasy II c zostali „porwani” przez swoją panią i opiekunkę na wycieczkę do „Westrnlandu” do Józefowa/ Chocza. Cóż to za wspaniałe miejsce! Jeśli ktoś lubi bawić się na świeżym powietrzu, pokonywać przeszkody, spotykać Indian, Trapera, Szeryfa i Bandziora poszukiwanego listem gończym, to Westernland jest dla niego. Uczniowie nie tylko widzieli te osoby, ale mieli okazję zatańczyć w kręgu ognia wraz z Indianami, którzy pochodzili z Ameryki Południowej i Peru, płukać złoto u Trapera, rozmawiać z Szeryfem i oglądać scenę pogoni i łapania „bandyty”. Co niektórzy całą tę grę wzięli na serio i niejednemu trzęsły się spodnie. Dzieci pokonywały indiański tor przeszkód, zdobyły indiańskie imiona i tatuaże, rzucały  toporkami, podkowami i kowbojskimi kapeluszami na czaszki  z rogami zwierząt, doiły dzikie krowy na czas, przeciągały linę, dosiadały i ujeżdżały byka, wspinały się na bizona- skałkę. Ich radosne miny same mówią, jak udana była wycieczka!

wl1    wl3

wl4  wl5  wl7