„Edmund Bojanowski oczami dziecka”

eW piątek 28 listopada rozstrzygnięto konkurs plastycznyz organizowany przez p. Monikę Karwatkę zatytułowany „Edmund Bojanowski oczami dziecka”. Konkurs kierowany dla uczniów klas II, zorganizowano ze względu na przypadającą w tym roku 200 rocznice urodzin Edmunda Bojanowskiego. Konkurs ten pozwolił w ciekawy sposób przypomnieć i przybliżyć dzieciom sylwetkę wyjątkowego błogosławionego, pochodzącego z naszego, gostyńskiego regionu. Konkursowa inicjatywa stanowiła więc ciekawe i godne podsumowanie roku Edmunda Bojanowskiego w kościele katolickim. Spośród wielu interesujących prac wybrano najbardziej oryginalne.

I miejsce - Olga Galusińska kl. 2b

II miejsce - Julia Dutkiewicz kl. 2b

III miejsce  - Julianna Jakubiak kl. 2b

Wyróżnienia otrzymały następujące osoby: Julia Łagódka kl. 2a, Sandra Kasperska kl. 2a, Wiktoria Rozalska kl. 2a, Anna Galusińska kl. 2b, Pola Szczepaniak kl. 2b, Maria Kaźmierska kl. 2c.

Nagrodzone prace zostały wywieszone na gazetce ściennej w sali 03 oraz na gazetce w korytarzu szkolnym, obok klasy nr 7. Wszystkim uczestnikom obu konkursów serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

e  e

Monika Karwatka