Promocja współpracy  w naszej szkole, czyli ...

współpraca Samorządu Uczniowskiego i Biblioteki

aWspólne działanie zawsze popłaca ! Kierując się tą ideą Samorząd Uczniowski już od dwóch lat zacieśnia współpracę ze szkolną biblioteką. W wielu działaniach pomoc Pani Bibliotekarki oraz strategiczna pozycja , jaką pełni w szkole pomieszczenie biblioteki okazały się nieocenione. To właśnie w bibliotece , uczniowie mogli wrzucić do skrzynki swoje propozycje muzyczne w zeszłym roku. To właśnie tam, co roku umieszczana jest Walentynkowa Skrzynka. To tu, chętne osoby segregowały i zliczały monety po akcji Góra Grosza.  Ponadto, od tego roku szkolnego, Biblioteka wspólnie z Sekcją SU do spraw dekoracji i informacji jest odpowiedzialna za ekspozycje  tworzone na gazetce przy wejściu do biblioteki. W ten sposób, w I półroczu powstało wiele gazetek tematycznych, które w pozytywny sposób wpłynęły na estetykę naszej szkoły.

Agnieszka Białas

Barbara Carvalho