Dyskoteka karnawałowa + WOŚP

aUczniowie naszej szkoły dość hucznie rozpoczęli ferie zimowe … Samorząd Uczniowski zorganizował, kolejną już w tym roku, dyskotekę dla klas 4-8. Tym razem była to „zabawa karnawałowa” tak więc stroje i przebrania były mile widziane. Dodatkowo akcja została połączona z działaniem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – uczniowie przy wchodzeniu na dyskotekę wrzucali monety do specjalnego pojemnika. Przy wejściu na każdego czekała naklejka z symbolicznym serduszkiem oraz rozdawane były odblaskowe bransoletki, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i były z entuzjazmem przyjmowane. Postanowiliśmy nieco zaskoczyć wszystkich … mianowicie, zakupiliśmy i zorganizowaliśmy nowe oświetlenie, które będzie teraz wykorzystywane przy tego typu imprezach. Po raz kolejny wielkie podziękowania należą się Radzie Rodziców, która jak zawsze wsparła nas finansowo. Samą imprezę zaliczamy do bardzo udanych, wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas w towarzystwie swoich szkolnych znajomych. Bardzo dziękujemy nauczycielom oraz pracownikom szkoły za pomoc w przygotowaniu wszystkiego oraz aktywne pełnienie opieki nad uczestnikami.

a  a

Barbara Carvalho