Wybory do Samorządu Uczniowskiego

aWe wtorek 4  maja 2019r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego Naszej szkoły. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory SU poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne. Przewodniczącą została Olimpia Kuźma. Drugie miejsce zajął Karol Rozwora, a trzecie Jan Adamczak. Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego