Gostyński Mundial

a15 czerwca Młodzieżowa Rada Miejska wspólnie z naszą szkołą zorganizowała turniej piłki nożnej pod nazwą „Gostyński Mundial”. 8 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe naszej gminy zostało podzielonych na dwie grupy po 4 drużyny. Losowanie grup oraz państw dla każdej szkoły przeprowadziła MRM. Naszej szkole przypadła Belgia. W fazie grupowej zwyciężyliśmy dwa mecze i zaliczyliśmy jeden remis z SP 1 w Gostyniu. O zajęciu miejsca w grupie decydował konkurs rzutów karnych, które musieliśmy rozegrać z „jedynką”. Po wyjściu z grupy rozegrane zostały półfinały gdzie spotkaliśmy reprezentację SP 2 w Gostyniu. Zaliczyliśmy kolejne zwycięstwo i tym samym znaleźliśmy się w finale. W drugim meczu półfinałowym zwycięzcom została „jedynka”, która pokonała reprezentacje Daleszyna. Czyli finał okazał się powtórką z rozrywki z fazy grupowej. Tym razem także wynik zakończył się remisem i kolejny konkurs rzutów karnych musieliśmy rozegrać. Rzuty karne jak się okazało wykonywaliśmy fachowo i wygraliśmy 3-1.

Tym samym zostaliśmy Mistrzami Gostyńskiego Mundialu!

a  a

Serdecznie gratulujemy chłopakom, którzy zostawili hektolitry potu by osiągnąć najwyższy wynik. BRAWO!

>>Więcej zdjęć<<

Łukasz Wabiński