„Salon fryzur komunijnych”

sKomunijnych przygotowań nadszedł czas. Uczniowie klas trzecich bardzo poważnie podchodzą do pierwszej komunii świętej. Oczywiście najważniejsza w tym dniu jest uroczystość katolicka, w której podczas mszy pierwszy raz przyjmują Eucharystię, ale nie zapominają również o dobrym wyglądzie. Już od kilku dni dziewczynki rozmawiają o swoich fryzurach, wiankach na głowie ale największym zaskoczeniem okazali się nasi chłopcy, którzy postanowili dotrzymać kroku koleżanką. W świetlicy szkolnej otwarł się „salon fryzur”, gdzie każdy uczeń mógł zrobić się na bóstwo. I w taki sposób próbne fryzury komunijne mogły przećwiczyć nie tylko dziewczęta ale przede wszystkim chłopcy. Nasi fryzjerzy wyposażeni byli w niezbędne do tego gadżety takie jak szczotki, grzebienie, guma do włosów. Zabawy było mnóstwo, niektórzy odkryli swoje talenty fryzjerskie.

s

„Jezus Chrystus wiele dni na Ciebie czekał, dziś przyszedł i w sercu Twym zamieszkał. Zaprosiłeś Pana w duszy swej czystości, On Twym przyjacielem, nie czyń Mu przykrości. Zaufaj Jemu, a będziesz dobrym człowiekiem, pomagaj ludziom i radość nieś uśmiechem.” 

Życzą

Panie ze świetlicy

Magdalena Szwengler

Paulina Nowakowska


 

Dodatkowe informacje