Piątkowe kino

AWychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszym uczniom. Jak wiadomo wszystkie dzieci lubią oglądać bajki i filmy animowane, dlatego postanowiliśmy, że to właśnie piątkowe zajęcia w świetlicy będą przeznaczone na zapoznawanie się z nowinkami kinowymi. Propozycje seansów padają oczywiście z ust naszych podopiecznych i po wspólnej burzy mózgu wybierany jest ten, który cieszył się największym entuzjazmem. W dniu dzisiejszym obejrzeliśmy film pt.; „Był sobie pies”.  Przepiękną historię psa, która nie jednego wzruszyła do łez. Film pokazuje na czym polega prawdziwa przyjaźń człowieka z psem. Po obejrzeniu historii Ethana – głównego bohatera i jego psa Baileygo dzieci dzieliły się swoimi odczuciami i emocjami jakie towarzyszyły im w trakcie oglądania. Opowiadały, o scenach, które rozbawiały ich do łez jak i o tych, gdzie łza w oku się zakręciła. Już czekamy na kolejny bajkowy piątek – dodawały.

A

Szwengler Magdalena


 

Dodatkowe informacje