Październik - miesiącem różańcowym

,,Różaniec jest najpotężniejszą bronią,

jaką możemy się bronić na polu walki”.

s. Łucja z Fatimy

rW październiku po raz kolejny uczniowie klas III wzięli udział w konkursie na najładniejszy różaniec. Jego celem było pobudzenie aktywności twórczej dzieci oraz ich wyobraźni. Ocenie podlegała przede wszystkim pomysłowość. Każdy różaniec stał się dziełem wyjątkowym i niepowtarzalnym, ponieważ został wykonany z różnych materiałów m. inn.: śrubek, żołędzi, kasztanów, orzechów, pestek dyni, jarzębiny, makaronu, głogu, koralików, płatków śniadaniowych, sreberka, rodzynek. Łącznie wpłynęło 18 prac. Wszystkie różańce były bardzo piękne, dlatego komisja bardzo długo obradowała, żeby wyłonić zwycięzców.

Oto lista nagrodzonych:

I miejsce – Amelia Lada kl. III b

II miejsce – Wiktoria Adamczak kl. III b

III miejsce – Szymon Grześkowiak kl. III c

Wyróżnienia:

Julia Dutkiewicz kl. III b, Agnieszka Pyrek kl. III b, Wiktoria Rozalska kl. III a, Jagoda Zaworowska kl. III a, Ewa Zbroniec kl. III b.

Dyplomy i drobne upominki rzeczowe zostały wręczone 26 października 2015 r. – podczas apelu szkolnego. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy do licznego udziału w konkursach odbywających się na terenie naszej szkoły.

r  r  

Monika Karwatka – organizator konkursu


 

Dodatkowe informacje